ایران رتبه دوم منطقه و رتبه ۱۹ جهان را در بخش مراقبت‌های ویژه دارد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  علی امیر سوادکوهی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: رشته مراقبت‌های ویژه با سابقه ۱۰ ساله رشته‌ای جوان در ایران است.

  وی به برگزاری پنجمین دوره از همایش بین المللی مراقبت‌های ویژه در سالن همایش‌های رازی اشاره کرد و گفت: بیشترین متخصص بخش مراقبت‌های ویژه و شرکت کننده در این دوره همایش حضور دارند.

  سوادکوهی افزود: عفونت، شوک، خالص سازی خون خارج از بدن از موضوعات این دوره همایش است که رئیس انجمن اروپایی مراقبت‌های ویژه و رئیس انجمن مراقبت‌های ویژه از فرانسه نیز در این همایش حضور دارند.

  وی گفت: ایران رتبه">رتبه دوم منطقه و رتبه ۱۹ جهان را در بخش مراقبت‌های ویژه دارد و تلاش می‌کنیم رتبه اول را از ترکیه در بخش مراقبت‌های ویژه بگیریم.

  سوادکوهی افزود: وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بیشترین مشارکت را در بخش مراقبت‌های ویژه داشته است به طوری که ۲ هزار ۲۰۰ تخت مراقبت‌های ویژه اضافه شده است.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 23 دی 1396 ساعت: 16:00
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها